Computer Plus Kraków S.A.

Computer Plus Kraków S.A. jest wiodącym w Polsce Południowej integratorem systemów informatycznych, dostawcą oprogramowania, sprzętu komputerowego i usług informatycznych. Firma działa na polskim rynku IT od 1987 roku.
 

 Oferta

 
  • Portale korporacyjne

    Portal korporacyjny to rozwiązanie informatyczne, służące do gromadzenia i przetwarzania informacji, z dowolnego miejsca. Narzędzie to daje możliwość efektywnego zarządzania zasobami firmy i zapewnia... więcej »

  • Sprzęt i Oprogramowanie

    Infrastruktura sprzętowo-programowa organizacji stanowi podstawę wdrożenia i eksploatacji zaawansowanych merytorycznie oraz technologicznie systemów informatycznych, wspomagających zarządzan... więcej »

Płatny staż
Dział Projektowy Computer Plus Kraków S.A. prowadzi program stażowy dla studentów trzeciego i czwartego roku studiów na kierunkach informatycznych. Zdobądź doświadczenie w zakresie programowania w technologiach Microsoft. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z Działem Projektowym.

Programista SharePoint
Dział Projektowy Computer Plus Kraków S.A. prowadzi ciągłą rekrutację na stanowisko Programista SharePoint. Dołącz do naszego zespołu.

Praktyki studenckie
Zapraszamy do programu praktyk studenckich w obszarach: prace wdrożeniowe, testowanie, opracowanie dokumentacji dla rozwiązań opartych o technologię Microsoft. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Działem Projektowym.
 

 Aktualności

 

Wyszukiwarka

 

 Nagrody i Osiągnięcia

 
Rzetelna firma

Od 16 grudnia 2011 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma... więcej »

 

 Projekty współfinansowane

 
Logotypy partnerów