Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV 2009 jest systemem klasy ERP (ang. Enterprise Resource Planning) służącym do efektywnego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Aplikacja, wyróżniająca się szybkością wdrożenia, łatwością konfiguracji i prostotą użytkowania, została stworzona z myślą o średnich, dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstwach.

Przedsiębiorstwa decydują się na NAV 2009 z jednej prostej przyczyny – system ten pozwala adresować i usprawniać wszystkie potrzeby oraz procesy zachodzące w firmie, nawet w przypadku wysoce wyspecjalizowanych organizacji potrzebujących zaawansowanych rozwiązań. Podjęta inwestycja i wykorzystane zasoby zwracają się w postaci kosztowo opłacalnego, kompletnego rozwiązania ERP, w pełni dostosowanego do indywidualnych, często nietypowych wymagań przedsiębiorstwa. Z Dynamics NAV każda firma, bez względu na specyfikę, ilość oddziałów i pracowników, czy liczbę i złożoność zachodzących procesów, zyskuje możliwość podniesienia efektywności pracowników oraz dotychczasowej pozycji rynkowej.

Innowacyjność Dynamics NAV potwierdza fakt, że system posiada obecnie ponad milion użytkowników na całym świecie i jest dostępny w ponad 40 wersjach językowych.

Microsoft Dynamics NAV, odpowiednio dopasowany do profilu Twojego biznesu, może zapewnić organizacji wzrost działalności operacyjnej, pozwalając jednocześnie uprościć zachodzące w niej procesy.

Zyskujesz wyspecjalizowane narzędzie, umożliwiające:
  • Znaczne ułatwienie działań i lepszy wgląd w działalność biznesową przedsiębiorstwa;
  • Zwiększenie wydajności pracowników;
  • Podejmowanie trafnych decyzji;
  • Prawidłowe funkcjonowanie całej infrastruktury IT firmy.
Logotypy partnerów