Partnerzy

Wizja rozwoju Computer Plus Kraków oparta jest na świadomym wyborze strategicznych partnerów. Dostawca posiada umowy partnerskie oraz współpracuje z globalnymi liderami rynku IT. W strategicznych obszarach działalności stawia sobie najwyższe wymagania i dąży do utrzymania najwyższego profesjonalizmu potwierdzonego autoryzacjami producentów i dostawców.
Microsoft

Firma Microsoft pomaga ludziom i firmom na całym świecie realizować w pełni swój potencjał. To misja firmy. Wszystko, co robi, jest odbiciem tej misji oraz wartości, dzięki którym ich realizowanie jest możliwe. Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia ponad 95 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Poza biurem w Warszawie firma prowadzi również Centrum Rozwoju Oprogramowania Microsoft we Wrocławiu. Ponadto, w Łodzi i Poznaniu działają Centra Innowacji Microsoft. Microsoft współpracuje z ośmioma tysiącami partnerów i dwudziestoma tysiącami inżynierów w całej Polsce.

Hewlett-Packard

HP jest przedsiębiorstwem z branży zaawansowanych technologii, które prowadzi działalność w ponad 170 krajach. Zajmuje się opracowywaniem technologii i usług, które mogą pomóc przedsiębiorstwom i klientom indywidualnym w rozwiązywaniu problemów, osiąganiu celów, wykorzystywaniu możliwości, spełnianiu aspiracji i realizacji marzeń. Dzięki nowym pomysłom i sposobom myślenia tworzy coraz prostsze, lepsze i pewne rozwiązania technologiczne, które stale przyczyniają się do poprawy sposobu życia i pracy.

Fujitsu

Fujitsu Technology Solutions jest największym europejskim dostawcą infrastruktur informatycznych, obecnym na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz w Indiach. Wśród jego klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe oraz średnie firmy, a także klienci indywidualni. W oparciu o koncepcję dynamicznych infrastruktur firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usługi.

Symantec

Firma Symantec pomaga klientom indywidualnym i firmom w bezpieczny sposób zarządzać informacjami. Oferowane przez firmę oprogramowanie i usługi zapewniają lepszą i skuteczniejszą ochronę przed wieloma zagrożeniami w licznych lokalizacjach, dając użytkownikom poczucie bezpieczeństwa niezależnie od tego, w jakim miejscu informacje są używane lub przechowywane.

Borland

Firma Borland wspiera organizacje IT w transformacji dostarczania oprogramowania w zarządzany, wydajny i przewidywalny proces biznesowy. Proces transformacji jest realizowany poprzez optymalne połączenie technologii i usług. Borland dostarcza kompletne rozwiązanie do zarządzania cyklem produkcji oprogramowania - Open ALM (Open Application Lifecycle Management solutions – otwarte na procesy, narzędzia i dostępne platformy. Firma „uzupełnia” dostarczaną technologię konsultacjami oraz usługami z zakresu szkolenia w celu zagwarantowania wykorzystania najlepszych praktyk oraz ulepszenia procesu dostarczania oprogramowania.

Corel

Firma Corel to jeden z wiodących producentów oprogramowania na świecie. Z produktów firmy korzysta ponad 100 milionów aktywnych użytkowników w 75 krajach. Przez lata działalności firma zdobyła uznanie dzięki dostarczaniu innowacyjnych, godnych zaufania produktów, które są łatwe do opanowania i obsługi oraz pomagają zwiększyć wydajność. Firma Corel została uhonorowana setkami nagród branżowych, przyznanych za innowacyjność, jakość i wartość oprogramowania.

Novell

Większość organizacji na świecie posiada heterogeniczne środowiska IT, ale to nie może osłabiać ich pozycji na rynku. Dostarczane przez firmę Novell oprogramowanie do budowy i obsługi infrastruktury IT oraz współpraca z całym ekosystemem partnerów umożliwiają harmonijną integrację zróżnicowanych środowisk informatycznych, zapewniając optymalną współpracę ludzi i techniki. Trzy obszary kompetencji Novella - połączone ze sobą - realizują powyższą obietnice: działająca strategia, możliwa do zrealizowania wizja, nieprzeciętny talent.

Logotypy partnerów